دزدگیر اماکن اصفهان رعد

دزدگیر اماکن اصفهان رعد با خط شهری

دستگاه دزدگیر اماکن اصفهان رعد با تلفن کننده خط ثابت :

  • قابلیت نصب ۶ زون سیمی و ۲ زون بی سیم
  • قابلیت تعریف ۲ پارت با تنظیمات مختلف (دو پارت ۴ زونی)
  • دارای ۴ خروجی برای کنترل دستگاه های برقی
  • قابلیت ذخیره ۲۰ شماره تلفن (برای تماس گرفتن هنگام فعال شدن دزدگیر)
  • کنترل از راه دور و فقط با یک تماس ساده
  • استراق سمع از طریق تماس با دستگاه

 

این دستگاه در شهر اصفهان تولید می شود که یک دستگاه دزدگیر اماکن مناسب برای دزدگیر منزل ، دزدگیر مغازه ، دزدگیر دفتر کار ، دزدگیر باغ و ویلا می باشد. تمامی دستگاه های دزدگیر منازل و اماکن ، بدون باطری عرضه می شوند که می توانید در همین مطلب تصویر داخلی دزدگیر را مشاهده و مکان تعبیه شده برای باتری را مشاهده نمایید.

در صورتی که در اصفهان هستید ما میتوانیم ویژگی های دستگاه را با پیک رایگان و بدون هیچگونه هزینه ای در محل شما به شما نشان دهیم. و همینطور امکان ارسال به تمامی نقاط ایران را نیز داریم. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و هرگونه سوال با فرابین دوربین تماس بگیرید.

 

دزدگیر اماکن Isfahan Raad

دزدگیر مغازه اصفهان رعد از نمایی دیگر

 

کنترل از را دور دستگاه های برقی با دزدگیر اماکن اصفهان رعد به صورت تلفنی:

شما با این دستگاه دزدگیر می توانید ۴ خروجی برق را کنترل نمایید. به این صورت که مثلا می توانید دستگاه های آبیاری یا چراغ های روشنایی یا چاه آب یا هر دستگاه برقی دیگر را از راه دور کنترل کنید. فقط با یک تماس با دزدگیر Raad می توانید برق دستگاه مورد نظر را وصل و یا قطع کنید.

 

در ادامه ما تمامی ویژگی های دزدگیر اماکن اصفهان رعد تلفن کننده را به همراه کدهای دستوری دستگاه برای شما توضیح می دهیم.

 

ویژگی ها و قابلیت های دزدگیر Isfahan Raad :

دزدگیر اماکن اصفهان رعد دارای هشت ZONE می باشد و در دو پارتیشن طراحی شده که می توان در صورت نیاز به صورت دو طبقه برنامه ریزی شود. در پارت اول چهار زون معمولی و در پارت دوم دو عدد Zone معمولی و ۲ عدد Zone بی سیم طراحی شده است. در هر پارت شما می توانید یک Zone را به صورت تأخیری و یک Zone را به صورت chimne و یک زون را به صورت ۲۴ ساعته طراحی کنید یا اینکه همه را Zone معمولی برنامه ریزی کنید. این دستگاه دارای منو می باشد و برای کار کردن با دستگاه حتما باید آنرا خاموش کنید برای اینکار رمز دستگاه که در حالت پیش فرض ۱۲۳۴ می باشد را وارد کنید.

پیام دستگاه خاموش ورود به منو شنیده می شود وقتی داخل منو هستید پیام enter code نمایش داده می شود شما با وارد کردن هر کد و سپس کلید enter می توانید تنظیمات مربوط به آن دستور را انجام دهید. در سمت چپ نمایشگر وضعیت خاموش و روشن بودن تلفن کننده نوشته می شود. به صورت on با off در وسط صفحه نمایشگر ولتاژ باطری دستگاه نوشته می شود.

در صورتیکه ولتاژ باطری از حد عادی کمتر شود led روی صفحه روشن می شود. بر روی صفحه یک led به نام Sp وجود دارد که در صورت وصل بلندگو به دستگاه این led خاموش و در صورت قطع بلندگو این led روشن خواهد شد در صورتیکه دستگاه آژیر بزند led ALARM روشن خواهد شد و تا زمان خاموش و روشن شدن مجدد دستگاه روشن خواهد ماند. در صورت وصل برق شهر به دستگاه pwr، Led روشن می شود.

دستگاه دزدگیر اماکن اصفهان رعد دارای دو ARM ، led می باشد. در صورتیکه دستگاه به صورت تک پارت برنامه ریزی شده باشد در موقع روشن کردن دستگاه هر دو led روشن می شود و در صورتیکه به صورت ۲ پارت برنامه ریزی شده باشد با روشن شدن هر پارت ال ای دی  مربوط به آن پارت روشن می شود. در زیر کدهای دستوری بعد از وارد شدن به منو توضیح داده میشود.

 

دزدگیر اماکن رعد به همراه ریموت کنترل ها

دستگاه دزدگیر با دو عدد ریموت کنترل

 

کدهای دستوری دزدگیر اماکن اصفهان رعد:

کدهای از ۱ تا ۱۰ مربوط به وارد کردن شماره های پارت ۱ می باشد.

کدهای ۱۱ تا ۲۰ مربوط به وارد کردن شماره های پارت ۲ می باشد.

برای مثال وقتی شماره ۱ سپس کلید ent را فشار می دهید پیام ent number نمایش داده می شود شما شماره مورد نظر را وارد کرده و سپس کلید ent را فشار دهید پیام شماره وارد شد شنیده می شود.

دستور ۲۲: دستور حذف Zone:

گاهی مواقع در صورت بروز آژیر خطا لازم می شود که یک یا چند عدد از Zone ها حذف شود تا عیب پیدا شود شما با حذف و این دستور می توانید هر کدام از  Zoneها را حذف یا دوباره به مدار برگردانید. مثلا اگر عدد ۱ را فشار دهید Zone یک حذف و اگر دوباره فشار دهید مجددا وارد مدار خواهد شد.

دستور ۲۳: دستور کد دادن ریموت :

با دادن این دستور صفحه زیر باز می شود و جمله remot seting نوشته می شود و چهار عدد ۱ و ۲ و ۳ و ۴ نمایش داده می شود. هر عددی که فشار دهید جمله Add now نمایش داده می شود و با فشار دادن کلید باز ریموت، ریموت کد داده می شود حالا اگر کلید ۱ را فشار دهید و ریموت برای پارت ۱ لرن می شود اگر کلید ۲ را فشار دهید ریموت برای پارت ۲ فعال می شود و در صورتیکه کلید ۳ را فشار دهید ریموت برای حالت کلی دستگاه ست می شود و به طور خلاصه برای حالت عادی باید ابتدا کلید ۳ و سپس کلید قفل باز ریموت را فشار دهید دستگاه با یک بوق کوتاه کردن شدن ریموت را اعلام می کند. اگر شماره ۴ را وارد کنید تمام ریموتها پاک می شوند .

دستور ۲۶: تنظیمات پارت ۱

این پارت شامل چهار Zone می باشد شما با فشار دادن دکمه ۱ زنگ داخلی روی این Zone فعال یا غیر فعال می شود. با فشار دادن دکمه ۲ این Zone به صورت تأخیری یا عادی برنامه ریزی می شود. با فشار دکمه ۳ این Zone به صورت عادی با ۲۴ ساعته برنامه ریزی می شود با فشار دکمه ۴ این Zone به صورت زنگ دار یا عادی برنامه ریزی می شود.

دستور ۲۴: تنظیمات پارت دوم

این دستورات نیز دقيقاً بمانند دستورات پارت یک دزدگیر اماکن اصفهان رعد می باشد و چهار Zone پارت دوم یعنی Zone های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ را برنامه ریزی می کند.

دستور ۲۶: تنظیم زمان ورود و خروج

در صورتیکه zone ۲ یا ۶ به حالت تأخیری تنظیم شده باشد در این منو می توانید زمان ورود و خروج را ۳۰ ثانیه یا ۶۰ ثانیه تنظیم کنید.

دستور ۲۷: زمان آژیر

با این دستور شما می توانید زمان آژیر را یک دقیقه یا دو دقیقه تنظیم کنید.

دستور ۲۸: دستور دكمه بیصدا

با این دستور شما می توانید دکمه بیصدای ریموت را برنامه ریزی کنید در صورتیکه حالت silent را انتخاب کنید با فشار دادن این دکمه دستگاه بدون اینکه صدای چریپ از بلندگوهای خارجی شنیده روشن می شود و در موقع خاموش کردن دستگاه هم باز دستگاه بی صدا خواهد بود. در صورتیکه حالت partset انتخاب شود با فشار دادن دکمه بیصدا فقط چهار Zone از دستگاه وارد مدار می شود.

دستور ۲۹: وضعیت چریپ آژیر

با این دستور شما می توانید که چریپ را روی بلندگوی داخلی و یا در حالت بلندگوی خارجی و داخلی همزمان فعال کنید لازم به ذکر است در صورت انتخاب حالت all شما می توانید با تنظیم ولوم پایین رله میزان صدای بلندگوی خارجی را کم یا زیاد کنید.

 

تصویری از داخل دزدگیر اماکن اصفهان رعد

عکس کلی داخل دزدگیر اماکن اصفهان رعد

 

دستور ۳۰: تنظیم نوع تحریک

با این دستور شما می توانید تحریک سطحی یا لحظه ای را برای دستگاه دزدگیر تعیین کنید در صورت انتخاب edge دستگاه به صورت لحظه ای فعال می شود یعنی تا زمانیکه دستگاه اژیر می زند تلفن کننده شماره گیری می کند و با انتخاب حالت level با يكبار آژیر زدن تلفن کننده تمام شماره های حافظه را شماره گیری می کند.

دستور ۳۱: حالت Tone یا Pulse

با این دستور شما میتوانید سیستم شماره گیری تن یا پالس را انتخاب کنید

 می دستور ۳۲: تعیین نوع پیام زنگ داخلی

با این دستور شما می توانید نوع صدای زنگ داخلی را بین در حالت ملودی یا خوشامدگوی انتخاب کنید.

دستور ۳۳: کنترل از راه دور

با فعال کردن این دستور شما می توانید از طریق تماس با سیم کارت با دستگاه دزدگیر اماکن اصفهان رعد ارتباط برقرار کرده و به دستگاه فرمان دهید. نحوه کار بدین صورت است که بعد از تماس و بعد از تعداد زنگ مشخص شده دستگاه خط را وصل کرده و پیام “کد را وارد کنید” شنیده می شود در صورتیکه کد را به صورت صحیح و یکی یکی وارد کنید بعد از هر کد یک بوق شنیده می شود.

در صورتیکه کد صحیح باشد پیغام ورود به منو شنیده می شود. حالا شما با دستورات ۱ تا ۶ میتوانید به دستگاه فرمان دهید. با دستورات ۱ تا ۴ خروجی های منفی فعال و یا غیر فعال می شود با دستور ۵ استراق سمع به مدت ۱۵ ثانیه فعال می شود. با وارد کردن دستور ۶ پیام دزدگیر روشن و یا خاموش شنیده میشود

دستور ۳۶: تعیین تعداد زنگ

بعد از وارد شدن به این دستور با فشار عدد مورد نظر تعداد زنگ مورد نظر برای تماس با سیم کارت مشخص می شود.

دستور ۳۰ : ضبط و پخش پیغام

با این دستور شما می توانید پیغام مورد نظر را روی دستگاه ضبط و سپس پخش کنید

دستور ۳۶: تغییر پسورد دستگاه

برای انجام اینکار ابتدا که دستور را وارد کرده سپس رمز جدید و در پایان ent را فشار دهید پسورد عوض خواهد شد.

دستور ۳۷: تغییر پسورد کی پد دزدگیر

برای انجام این کار ابتدا کد دستور را وارد کرده سپس رمز جدید و در پایان ent را فشار دهید پسورد کی پد عوض می شود.

با اعمال پسورد کی پد دزدگیر خاموش و روشن می شود این پسورد در حالت پیش فرض ۰۰۰۰ می باشد.

دستور ۳۸: تست شماره گیری

برای انجام اینکار ابتدا کد دستور را وارد کنید، سپس یک صفحه ۳ دستوری باز می شود. با فشار دکمه ۱ از طریق پیامک با فشار دکمه ۲ از طریق تماس بوسیله سیم کارت و با فشار دکمه ۳ از طریق تماس با خط ثابت شماره اول حافظه گرفته می شود.

دستور ۳۹: بازگشت به کارخانه

با اعمال این دستور تمام دستورات به حالت اولیه برمی گردد.

دستور ۴۰ :چشم بی سیم

با دادن این دستور به منوی تعریف چشم بی سیم وارد میشوید. با وارد کردن عدد ۱ و تحریک چشم، چشم لرن میشود و با اعمال شماره ۲ همه چشمها پاک میشود برای zone7 جمپر d0وd1 باید در حالت h و برای Zone8 جمپر d2و d3 باید در حالت h باشد.

 

قیمت : در صفحه اصلی

 

 

خروجی های دزدگیر اصفهان رعد

نمای داخلی دزدگیر منزل اصفهان رعد

4 comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *